Програма на ХХІ ТЕАТРАЛНИ ПРАЗНИЦИ 2016

26-05-2016

13-ти юни

„Фалстаф и неговите съпруги” - ДТ "Адриана Будевска" Бургас

от Уилям Шекспир

Постановка: Йосиф Сърчаджиев

Сценография: Мартина Варийска

Костюми: Мария Диманова

Музика Стефан Диомов

Участват: Антоанета Кръстникова, Асен Лозанов, Валери Еличов, Димитър Мартинов, Златко Ангелов, Иван Григоров, Невена Цанева, Никола Парашкевов, Николай Стоименов, Розалия Абгарян, Стоян Памуков, Тони Минасян, Юрий Ангелов, Георги Стайков, Даниела Георгиева, Тони Димитрова

 

14-ти юни

„Криворазбраната цивилизация” - ДТ "Стоян Бъчваров" Варна

от Добри Войников

Постановка: Стоян Радев Ге. К.

Сценография и костюми: Даниела Николчова

Участват: Николай Божков, Гергана Арнаудова, Цветина Петрова, Николай Кенаров, Ина Добрева, Веселина Михалкова, Юлияна Чернева, Свилен Стоянов, Валери Вълчев, Петя Янкова, Теодор Папазов, Константин Соколов, Даниела Викторова

 

15- ти юни

„Случайна среща” - Сатиричен театър "Алеко Константинов" София

от Ерик Чапъл

Превод: Татяна Иванова

Постановка: Бойко Илиев

Сценография: Нина Пашова

Хореография: Светлин Ивелинов

Фотограф: Симон Варсано

Участват: Албена Павлова, Жанет Иванова, Кирил Ефремов, Кирил Бояджиев

16-ти юни

„Любовна песен” - Младежки театър "Николай Бинев"

от Джон Колвенбак

Превод: Петък Кауков

Постановка: Андрю Волкофф

Сценография и костюми: Елена Иванова и Ралица Русева

Асистент режисьор: Димана Пейчева

Музика: Мартин Каров

Участват: Силвия Лулчева, Николай Луканов, Светослав Добрев, Александър Хаджиангелов, Рая Пеева

17-ти юни

„Маршрутка” - ДКТ "Иван Димов" Хасково

от Елин Рахнев

Постановка: Пламен Масларов

Участват: Тончо Токмакчиев, Мария Статулова, Катерина Евро, Диян Мачев, Кирил Ефремов, Стефан Денолюбов, Богдан Казанджиев

 

18- ти юни

„Завещанието на целомъдрения женкар” - Театър Българска Армия София

от Анатолий Крим

Постановка: проф. д-р Ивайло Христов
Сценография: Владимир Шишков
Участват: Васил Михайлов, Тигран Торосян, Леонид Йовчев, Гергана Данданова